GUCCI, väska, "Charlotte Medium Hobo bag".

Handväska i monogrammönstrad canvas med detaljer av skinn. Spännen av metall. Fodrad. Ett innerfack. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad 211810 497717. Längd 37 cm, bredd 7 cm, höjd 30 cm.

Hårt slitage.

Utropspris
1 500 SEK