URNA

Porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått av blommor och fågel Fenix. Höjd ca 34,5 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Tillverkningsdefekter. Nagg. Bränningssprickor. Senare trälock.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 14 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    39 EUR
    46 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1A24 maj 10:50400SEK
    224 maj 10:50350SEK
    124 maj 09:34300SEK