VASER

2 ST, porslin, Kina, republik (1912-1949).

Målad dekor med motiv av blommor samt moder och barn. Förgylld mynning. Höjd 27,5 och 28 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Förgyllningen sliten.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 201 SEK
    270 USD

    Budhistorik (5 bud)
    1A13 feb 12:16220EUR
    313 feb 12:16200EUR
    1A13 feb 09:40159EUR