OLA BILLGREN

Offsettryck, signerad, daterad -96 och numrerad EA.

Komposition. Bildstorlek 34 x 48 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    95 EUR
    120 USD

    Budhistorik (15 bud)
    511 feb 15:33950SEK
    611 feb 15:33900SEK
    511 feb 15:32850SEK