Okänd konstnär 1800/1900-tal

(Sverige)
Okänd konstnär 1800/1900-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad O Löfman.

Bokskog. 65 x 86 cm.

Krackelyr.

Utropspris
2 000 SEK