SOFFBORD, 1960-tal. Cites-intyg medföljer.

Fanerat med palisander. På hjul. Längd 135 cm, bredd 85 cm, höjd 57 cm.

Bruksskick. Senare hjul. Repor och märken.

Proveniens

Inköpt på Möbelcentralen i Halmstrad 1969

Utropspris
1 500 SEK
Om Cites
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

269. Ulf Rollof, "Small Pinkie".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK