KORKSKRUV

Heeley & Sons, England, 1800-tal.

Ben och mässing. Skruvfunktion. Borste. Längd ca 20 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 395
    241 EUR
    302 USD

    Budhistorik (10 bud)
    410 feb 12:292395SEK
    3A10 feb 12:292195SEK
    3 7 feb 23:541700SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes