KORKSKRUVAR

Tre st, 1900-talets första hälft.

En bestående av randiga damben, möjligen Tyskland, längd 7 cm. Två justerbara metall skruvar. En märkt Hedengran & Son, Eskilstuna.

Konditionsrapport

Smärre bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 400
    645 EUR
    809 USD

    Budhistorik (31 bud)
    311 feb 17:476400SEK
    5A11 feb 17:456200SEK
    311 feb 17:456195SEK