SAMLING KORKSKRUVAR

Sju st, olika modeller, 1800-/1900-tal.

Olika modeller. En kan skruvas isär för byte av verktyg. Längd 6 - 15 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    121 EUR
    151 USD

    Budhistorik (13 bud)
    710 feb 12:281200SEK
    6 9 feb 22:201100SEK
    5A 9 feb 22:201011SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes