SKRIN

Barock, 1600-/1700-tal.

Mörkbetsat trä, beslag av smide. Längd 29, bredd 18, höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Bristningar. Avslag. Senare ben.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 400
    141 EUR
    177 USD

    Budhistorik (18 bud)
    921 feb 14:461400SEK
    821 feb 14:401300SEK
    621 feb 10:031200SEK