STIG CLAESSON

Färglitografi, signerad, samt numrerad 50/150.

"Berns", mått ca 38x54 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T226

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    319 EUR
    393 USD

    Budhistorik (18 bud)
    111 feb 10:513200SEK
    4A11 feb 10:513000SEK
    411 feb 08:172950SEK