1013467
Adolf von Becker
(1831-1909)

ADOLF VON BECKER, tillskriven, olja på duk, ej signerad

Porträtt av barnen Elsa och Harry Niklander. 44,5x37 cm.

Krackelyr.

Proveniens

Senator Leo Ehrnrooth

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 EUR