VÄSKA, "Spencer", LOUIS VUITTON.

Axelremsväska i Damier Ebène-kanvas och brunt läder. Fodrad i brunt bomull. Justerbar axelrem. Tre fack, ett med dragkedja. Två ytterfack med dragkedja, ett framtill och ett baktill. Märkt med datumkod RI4038 samt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Dustbag.
Bredd 40 cm, höjd 29 cm, djup 10 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Caroline Lindahl

    Caroline Lindahl
    Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

    caroline.lindahl@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss