BADRUMSSKÅP

"Castore", Carrara & Matta, Torino, Italien, 1900-talets mitt.

Plast. Fyra öppningsbara skåp och spegel. Märkt. Bredd 85, djup 15, höjd 48 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    65 EUR
    82 USD

    Budhistorik (7 bud)
    5A11 feb 17:45650SEK
    611 feb 17:45600SEK
    511 feb 13:21500SEK