SÄNGBORD

Ett par, 1950-tal Förenades Möbler Linköping.

Mahogny, ovala, lös glasskiva, front med två lådor, räfflade ben, etikettmärkta, längd 53, bredd 31, höjd 54 cm

Konditionsrapport

Repor. Märken. Smärre slitage. Fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 400
    242 EUR
    303 USD

    Budhistorik (19 bud)
    211 feb 20:572400SEK
    411 feb 20:552200SEK
    2A11 feb 20:542000SEK