MATBORD

Rokokostil. 1900-talets andra hälft.

Skuren dekor samt svängda ben. Diameter 120 cm. Höjd 74 cm. Iläggsskivor, 221x38,5 cm x3.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.Torrsprickor. Färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    650
    65 EUR
    82 USD

    Budhistorik (9 bud)
    511 feb 20:01650SEK
    4A11 feb 19:15600SEK
    211 feb 19:15550SEK