SKRIN

1800-tal.

Fanerad med frukträ samt med inläggningar av olika träslag. Invändigt med läddika. På lejontassar av brons. Bredd 29, djup 25,5, höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Renoverat och kompletterat. Smärre lagningar och skador. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar

    Utropspris: 3 000 SEK

    450
    45 EUR
    56 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 feb 13:34450SEK