ASK med LOCK

Lack. Kina, 1900-talets första hälft.

Rikt skuren dekor av figurer i naturmiljö, mått 10,5x8 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Budhistorik (11 bud)
    614 feb 19:301100SEK
    514 feb 19:171000SEK
    3A14 feb 19:17998SEK