Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

CHANEL, "Double Flap Bag", VÄSKA.

Axelremsväska i svart quiltat lammskinn med detaljer i gulmetall. Fodrad med burgundifärgat läder. Fem innerfickor, varav en dragkedsförsedd, ett ytterfack. Märkt "CHANEL" ja "MADE IN FRANCE". Numrerad (tillverkningsår 1994-96).
Längd 25 cm, höjd 16 cm.

Bruksslitage, patina. Tryckknappen har en liten skada (påverkar inte funktionen).

Utropspris
2 000 EUR