GUNNAR WALLENTIN

Olja på duk, signerad och daterad -51?.

"Skogsvägen". Bildmått 78 x 59 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis krackelerad. Smärre fläckar och tryckskada.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T21
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Budhistorik (2 bud)
    210 feb 15:061100SEK
    1 9 feb 10:591000SEK