SOFFBORD

Westbergs, 1950/60-tal.

Teak, ben med mässingsavslut. Höjd 52 cm, längd 119 cm, bredd 59 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 900
    393 EUR
    493 USD

    Budhistorik (33 bud)
    1210 feb 20:483900SEK
    1310 feb 20:483700SEK
    1210 feb 20:453500SEK