BRODERIER

Tre stycken. Kina, tidigt 1900-tal samt 1900-talets mitt.

En med motiv av figurscener, mått 37x70.
En med motiv av flodlandskap, mått 38x67 cm.
En med motiv av figurer mot röd bakgrund, mått 170x41 cm.

Konditionsrapport

Slitage, två med missfärgningar på baksidan. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V60

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    9 050
    913 EUR
    1 144 USD

    Budhistorik (64 bud)
    9A12 feb 14:189050SEK
    1012 feb 14:188850SEK
    9A12 feb 14:178650SEK