BRODERIER, tre stycken. Kina, tidigt 1900-tal samt 1900-talets mitt.

En med motiv av figurscener, mått 37x70.
En med motiv av flodlandskap, mått 38x67 cm.
En med motiv av figurer mot röd bakgrund, mått 170x41 cm.

Slitage, två med missfärgningar på baksidan. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK