BRICKA

Pläter, 1900-talets första hälft.

Dekor av bladverk. Bärhandtag. 68 x 42 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 305
    131 EUR
    164 USD

    Budhistorik (17 bud)
    811 feb 16:581305SEK
    711 feb 16:581205SEK
    8A11 feb 16:581200SEK