MATBORD

1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Tre iläggsskivor à 61 cm vardera. Längd 95. Bredd 95. Höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 3 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    113 feb 14:171500SEK