SERVERINGSVAGN

1900-talets andra hälft.

Mahogny, två klaffar samt handtag. På hjul. Längd 110, bredd 81, höjd ca 76 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (6 bud)
    211 feb 16:39550SEK
    411 feb 16:38500SEK
    211 feb 00:32450SEK