PAUL DE HAAN

Taklampa, "Sputnik", 1900-talets senare hälft.

Krommad metall samt plast. Diameter ca 70 cm. Höjd 100 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Enstaka lampor saknas. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    280
    EUR
    2 774 SEK
    350 USD

    Budhistorik (7 bud)
    511 feb 18:52280EUR
    311 feb 18:44260EUR
    4A11 feb 18:44250EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes