FLAMLÄNDSK SKOLA 1700-tal

Olja på koppar.

Bebådelsen. Koppar 23 x 32 cm.

Konditionsrapport

Retuscher.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T104

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Budhistorik (7 bud)
    420 maj 15:474000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    420 maj 15:453500SEK
    420 maj 15:443000SEK