Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

VÄSKA, Céline

Monogramcanvas med skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Invändigt två fickor, varav en med dragkedja. Märkt "CELINE" i beslag samt på etikett. Ca 26-50x14x 33 cm.

Slitage. Märken. skador och fläckar

Utropspris
1 500 SEK