SALVATORE FERRAGAMO

Väska.

Svart läder med logomärkt beslag i gulmetal. Foder i logomärkt tyg. Invändigt tre fack, mittenfack med dragkedja. Märkt "Salvatorre Ferragamo". Numrerad. Ca 31 x 26 x 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    500
    50 EUR
    63 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    119 feb 10:26500SEK
    317 feb 08:20450SEK
    216 feb 16:05400SEK