Svart läder med logomärkt beslag i gulmetal. Foder i logomärkt tyg. Invändigt tre fack, mittenfack med dragkedja. Märkt "Salvatorre Ferragamo". Numrerad. Ca 31 x 26 x 12 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.