LOCKURNOR

2 st, snarlika, Kina, 1800-tal.

Höjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador/Nagg. Mindre bränningssprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    383 EUR
    480 USD

    Budhistorik (14 bud)
    216 feb 20:063800SEK
    6A16 feb 20:063600SEK
    6A16 feb 20:063533SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes