KÖSYSTEM samt KLOCKA

Turn-o-matic samt Ericsson LM. 1900-talets mitt.

LM Ericsson väggklocka. Diameter ca 35 cm.
"Turn O Matic" Längd 30 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Proveniens
Kockums verkstadsförråd, Malmö.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Budhistorik (18 bud)
    3A 8 feb 18:541500SEK
    6 8 feb 18:541500SEK
    3A 8 feb 18:541400SEK