BJÖRN WIINBLAD

Uppsatsskål, keramik, Danmark, daterad -70.

I form av figur med blomsterknippen. Höjd 32 cm.

Konditionsrapport

Smärre nagg/glasyrskada.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 8 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    800
    80 EUR
    101 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    421 feb 13:50800SEK
    521 feb 13:36700SEK
    420 feb 17:47650SEK