1014618
YTTERFODER, ett par, Kina, 1900-talets andra hälft.

Sexkantiga. Motiv av påfåglar och blommor. Höjd 16 cm, diameter 17,3 cm.

Bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK