BORDSUR

Jugend-stil 1900-talets första hälft.

Brunpatinerad dam med lös klocka. Rund träsockel. Höjd ca 35 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 226
    224 EUR
    281 USD

    Budhistorik (18 bud)
    814 feb 06:222226SEK
    6A14 feb 06:222200SEK
    6A14 feb 06:201925SEK