HÄNGSKÅP

Småland, allmoge, 1800-talets första hälft.

Målat. Två hyllplan samt dörrpar med bakomliggande förvaring. Bredd 70. Djup 25. Höjd 91 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Renoverat och kompletterat med bl a senare krön och del av bakstycke och listverk.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 7 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    350
    35 EUR
    44 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    217 feb 09:28350SEK
    116 feb 20:35300SEK