FAT

Porslin, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor av figurer. Bredd 23 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Tillverkningsdefekter. Sprickor. Lagningar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    35 EUR
    44 USD

    Budhistorik (2 bud)
    215 feb 17:44350SEK
    114 feb 21:05300SEK