HANDVÄSKA

Tod's.

Dragkedsförsedd handväska i svart läder med vita stickningar, svart tygfoder. Två ytterfack och två innerfack. Märkt "TOD'S MADE IN ITALY TI 09 GENUINE LEATHER".
Längd 34, höjd 21 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Enstaka repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    120
    EUR
    1 189 SEK
    150 USD

    Budhistorik (15 bud)
    513 feb 16:44120EUR
    312 feb 06:29110EUR
    4A12 feb 06:29100EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes