VAS

Porslin. Qingdynastin, sent 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått, med motiv av fenixfågel jagandes den flammande pärlan, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 201
    222 EUR
    278 USD

    Budhistorik (23 bud)
    314 feb 13:212201SEK
    214 feb 13:202001SEK
    6A14 feb 13:201959SEK