JORGO KRALLIS

Färgetsningar, 3 st, signerade och numrerade 1/180 samt 2/180.

"Bingo", "Tram-tram" och "King Loui". Bildstorlek ca 34x47 cm

Konditionsrapport

Smärre fläckar. Mjuka hanteringsveck.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    59 EUR
    73 USD

    Budhistorik (7 bud)
    420 feb 10:26600SEK
    120 feb 09:37550SEK
    3A20 feb 09:36500SEK