LEHMANN

"Express 770", Tyskland. I produktion 1928-38.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 15,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lackskador. Defekt urverk.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Budhistorik (9 bud)
    414 feb 12:261100SEK
    3A14 feb 12:251000SEK
    414 feb 12:251000SEK