RING

ÖRHÄNGEN, HÄNGE samt KEDJA, Skuren snäckskalscamé.

Hänge med svensk importstämpel, höjd 20 mm. Kedja Venecialänk, stämplad Balestra, 750. Längd kedja 50 cm.
Ring, 18K guld. Stämplad BEH, Bengt Hallberg Guldsmeds AB. Köping 1976. Ringstorlek 17,5/55.
Örhängen 18K guld, svenska stämplar på snurrebussar. Total höjd 20 mm. Stift.
Total vikt 15,7 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss