RING, ÖRHÄNGEN, HÄNGE samt KEDJA, Skuren snäckskalscamé.

Hänge med svensk importstämpel, höjd 20 mm. Kedja Venecialänk, stämplad Balestra, 750. Längd kedja 50 cm.
Ring, 18K guld. Stämplad BEH, Bengt Hallberg Guldsmeds AB. Köping 1976. Ringstorlek 17,5/55.
Örhängen 18K guld, svenska stämplar på snurrebussar. Total höjd 20 mm. Stift.
Total vikt 15,7 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss