SOFFBORD

Ett par, 1960-tal.

Halvmåneformade glasskivor med rundade hörn, tre svartlackerade metallben. Längd 90, bredd 45, höjd 41 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, benen med repor och färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    19 timmar 40 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    317 feb 23:021100SEK
    2A17 feb 23:021000SEK
    210 feb 12:46800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes