PENSELVASER 2 st Kina 1900-tal porslin

Dekor i polykroma färger av figurer, höjd 27,5-28,5 cm

Konditionsrapport

Glasyrmistor. Smärre slitage. En borrad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    15 500
    1 563 EUR
    1 959 USD

    Budhistorik (66 bud)
    1015 feb 13:3515500SEK
    215 feb 13:3515000SEK
    1015 feb 13:3414500SEK