Benställning av betsad bok. Skiva fanerad med teak. En uppfällbar iläggsskiva à 58 cm. Längd 130. Bredd 85. Höjd 74 cm.
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10