VATTENTUNNA

Koppar, omkring sekelskiftet 1900.

Koppar med mässingsdetaljer samt smidesben. Märkt "Alb. Lingstrand ? Mora". Höjd ca 67 cml.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor. Mindre lagningar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 16 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    40 EUR
    50 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    318 feb 14:59400SEK
    215 feb 23:35350SEK
    114 feb 19:44300SEK