TESAMOVAR

Leksak, 1900-talets mitt.

Höjd 39 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Smärre färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 750
    277 EUR
    347 USD

    Budhistorik (24 bud)
    216 feb 22:122750SEK
    3A16 feb 22:122550SEK
    216 feb 22:122500SEK