VINKYLARE

Metall. 1900-talets andra hälft.

Rund form med dekor. Hänklar i form av tjurhuvuden. Insats. Diameter ca 17 cm. Höjd ca 17 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    54 EUR
    67 USD

    Budhistorik (6 bud)
    518 feb 19:37550SEK
    418 feb 19:13500SEK
    217 feb 16:38450SEK