FISKSERVIS, 17 delar, flintgods, Johnson Bros, 1900-talets andra hälft.

Tolv tallrikar. Längd 26 cm.
En såskanna. Längd 20 cm.
Två skålar. Längd 17 och 24 cm.
Ett fat. Längd 40 cm.
En karott med lock. Höjd 12 cm inkl hänkel.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK