L´EPÉE, Fondée en 1839, reseur, ankargång, 1900-talets andra hälft.

Vit urtavla, romerska siffror, gul-
och vitmetall/glas, höjd 6 cm exklusive handtag, box.
Serie nr 00003107. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK