12 mattallrikar 12 förrättstallrikar 12 djupa mattallrikar 6 assietter 1 karaff 1 rektangulär skål på fat 1+1+2 ovala uppläggningsfat 1+1+2 djupa uppläggningsfat på fot
Litet nagg på skål med fot samt ett stekfat. Slitage.